Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 501

10722.

10 000 HUF
27,03
29,41
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Darányi Ignác (1811-1877) nemzetőr kapitány portréja. Olaj, vászon, restaurált. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fa keretben. 63x51 cm
10723.

46 000 HUF
124,32
135,29
Jelzés nélkül, 1870-1920 körül működött japán művész, Meidzsi/Taisó-kor: Gésa kék-zöld kimonóban és ogi legyezővel. Vegyes technika, selyem, kissé foltos, gyűrődéssel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 68×30 cm
10724.

90 000 HUF
243,24
264,71
10725.

30 000 HUF
81,08
88,24
Kínai akvarell, jelzett. XIX. sz. vége. / Chinese water color 17x23 cm
10726.

2 000 HUF
10
Kínai akvarell, jelzett. XIX. sz. vége. / Chinese water color 26x11 cm
10727.

8 000 HUF
Németalföldi festő jelzés nélkül: A bölcsőt ringató lány. Olaj, vászon. XIX. század vége. Minimális restaurálással. Keretben. 38,5x32cm
10728.

180 000 HUF
486,49
529,41
XVIII. sz. németalföldi festő alkotása, jelzés nélkül: Pipagyújtás. Olaj, fatábla. Hátoldalán Állami Zálogház ás Árverési Csarnok NV 1949 körüli, 47781 sz. raglapjával. Fa keretben. 20x13,5 cm / XVIII. century Flemish or Dutch painter, unsigned: Lighting the pipe. Oil on wood. With Hungarian auction label on the reverse, cca 1949. Framed. 20x13,5 cm.
10729.

46 000 HUF
124,32
135,29
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
10730.

30 000 HUF
81,08
88,24
10731.

30 000 HUF
81,08
88,24
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Hölgytársaság harlekinnel. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Ladies with harlequin. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
10732.

30 000 HUF
81,08
88,24
10733.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF