Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 501

10734.

34 000 HUF
91,89
100,00
Olvashatatlan (Szenes?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Műgyűjtő enteriőrje. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
10735.

40 000 HUF
108,11
117,65
10736.

20 000 HUF
54,05
58,82
KAE jelzéssel 8 db grafika Akvarell, papír. cca 1900 Nagybánya. 19x14 cm
10737.

5 000 HUF
Olvashatatlan (Orván?) jelzéssel: Tabán, 1915. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli autográf felirattal. Kissé kopott fa keretben. 21x29 cm
10738.

8 000 HUF
10739.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm
10740.

12 000 HUF
32,43
35,29
Csájiné Temesi Nóra Jelzés nélkül, alkotása: Geometria. Tus, papír, üvegezett fa keretben, d: 39 cm
10741.

40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Csendélet gitárral és maszkkal. Olaj, vászon, sérült, vakkeret nélkül. 60×80 cm
10742.

14 000 HUF
37,84
41,18
Jelzés nélkül: Hölgy aquamarin gyűrűvel. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, sérült. 44,5x36 cm
10743.

5 000 HUF
Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm
10744.

12 000 HUF
32,43
35,29
10746.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF