10884.
409. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Nagypapa az unokájával. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 83,5×62 cm