Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 201

DN Magyar Nemzeti Múzeum / Gróf Széchényi Ferenc Br emlékérem (42,5mm) T:1-
31009.

DN "Magyar Nemzeti Múzeum / Gróf Széchényi Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
DN Magyar honfoglalás és államalapítás 1 -ik évfordulójára - 896.aug.20. / Honalapító őseink emlékére Al medál mellszalagon. Szign.: BÁJ191? (34mm) T:1-,2
31010.

DN "Magyar honfoglalás és államalapítás 1 -ik évfordulójára - 896.aug.20. / Honalapító őseink emlékére" Al medál mellszalagon. Szign.: BÁJ191? (34mm) T:1-,2

4 000 HUF
DN Áldás és átok a víz / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől bronz emlékérem (42,5mm) + miniatűr jelvény (10mm) közös, bársony borítású dísztokban T:1
31011.

DN "Áldás és átok a víz / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" bronz emlékérem (42,5mm) + miniatűr jelvény (10mm) közös, bársony borítású dísztokban T:1

5 000 HUF
DN Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,72g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
31012.

DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,72g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina

7 000 HUF
18,92
20,59
DN Boromisza Tibor emlékérem / Hortobágyi alkotótáborért Br emlékérem (107mm) T:1-
31013.

DN "Boromisza Tibor emlékérem / Hortobágyi alkotótáborért" Br emlékérem (107mm) T:1-

4 000 HUF
DN Erdélyi címer egyoldalas Br emlékérem (153mm) T:1-
31014.

DN "Erdélyi címer" egyoldalas Br emlékérem (153mm) T:1-

11 000 HUF
29,73
32,35
2db klf piarista emlékérem, közte DN Kalazanci Szent József / Scholae Piae in Hungaria - Pietas et Litterae Br emlékérem (99mm) T:1-
31015.

2db klf piarista emlékérem, közte DN "Kalazanci Szent József / Scholae Piae in Hungaria - Pietas et Litterae" Br emlékérem (99mm) T:1-

4 000 HUF
Vegyes 3db-os sportérem tétel, benne ~1920. Ezüstözött fém lövész érem FÜSTI ÖTVÖS gyártói jelzéssel (78,5x54mm), 1904. Magyar Athletikai Club - Verseny díj bronz díjérem mellszalag nélkül (31x31mm), DN Daloskör díjérem, BERÁN gyártói jelzéssel T:2
31016.

Vegyes 3db-os sportérem tétel, benne ~1920. Ezüstözött fém lövész érem "FÜSTI ÖTVÖS" gyártói jelzéssel (78,5x54mm), 1904. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj" bronz díjérem mellszalag nélkül (31x31mm), DN Daloskör díjérem, "BERÁN" gyártói jelzéssel T:2

1 400 HUF
Vegyes 3db-os emlékérem tétel, benne Finomszerelvénygyár Hűségért 30 aranyozott plakett,  Rajki László (1939-) 1992. NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) Fényes szellők Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium ezüstözött fém emlékérem, DN Lenin portrét ábrázoló bronzozott Al plakett T:1-,2
31017.

Vegyes 3db-os emlékérem tétel, benne "Finomszerelvénygyár Hűségért 30" aranyozott plakett, Rajki László (1939-) 1992. " NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" ezüstözött fém emlékérem, DN Lenin portrét ábrázoló bronzozott Al plakett T:1-,2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF