Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 201

1997. 100 éves a Dr. Kenessey Albert Kórház 1897-1997 fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina
30985.

1997. "100 éves a Dr. Kenessey Albert Kórház 1897-1997" fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina

1 200 HUF
1997-2008. 6db-os aranyozott illetve ezüstözött naptárérem tétel, 1997, 2000, 2005, 2006, 2007 és 2008-as évjáratok T:PP,1 (eredetileg PP)
30986.

5 000 HUF
1998. VI. Agrárökonómiai Tudományos Napok - Earl Heady - Gyöngyös 98 egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2
30987.

1998. "VI. Agrárökonómiai Tudományos Napok - Earl Heady - Gyöngyös '98" egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2

4 000 HUF
1999. Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól aranyozott bronz emlékérem (30mm) Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU
30988.

1999. "Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem (30mm) "Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért" karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU

5 000 HUF
2000. VII. Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000 egyoldalas öntött Br plakett (89mm) T:2
30989.

2000. "VII. Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000" egyoldalas öntött Br plakett (89mm) T:2

4 000 HUF
~2002. Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy aranyozott bronz emlékérem, bársony borítású dísztokban, nem adományozott T:1
30990.

~2002. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" aranyozott bronz emlékérem, bársony borítású dísztokban, nem adományozott T:1

5 000 HUF
2004. IX. Agrárökonómiai Tudományos Napok - Gyöngyös MMIV egyoldalas öntött Br plakett (84mm) T:2
30991.

2004. "IX. Agrárökonómiai Tudományos Napok - Gyöngyös MMIV" egyoldalas öntött Br plakett (84mm) T:2

4 000 HUF
2007. Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-
30992.

2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-

5 000 HUF
2010. Memento / Politikai Elítéltek Közössége 20. évforduló 1945-1956 ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30993.

2010. "Memento / Politikai Elítéltek Közössége 20. évforduló 1945-1956" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
~2010. BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850 egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1
30994.

~2010. "BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1

8 000 HUF
2019. 20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019 peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
30995.

2019. "20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019" peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.

8 000 HUF
DN 1703. Lipót csegely mintájára Br emlékérem (47,5x46mm) T:2 patina
30996.

DN "1703. Lipót csegely" mintájára Br emlékérem (47,5x46mm) T:2 patina

5 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF