Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 305
2526958
10463
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
18 000 HUF
2473274
10464
408
Other collectibles
Mongol thangka: Mahakala , vegyes technika, kissé sérült, üvegezett fa keretben, külső méret: 13x15 cm
Mahakala a hinduizmus és a tantrikus buddhizmus közös istensége. A buddhizmusban Mahakala Visnu egy heves formája, míg a hinduizmusban Mahakala Siva és Visnu (Narasimha) heves megnyilvánulása, és Mahakala istennő hitvese; a saktizmus Kalikula szektájában jelenik meg a legjelentősebb formában. Mahakala a Vajrayana, a kínai ezoterikus és a tibeti buddhizmusban (lásd Citipati), valamint a Chan és a Shingon hagyományokban dharmapala néven ismert védőistenségként is megjelenik.
18 000 HUF
2494906
10465
408
Other collectibles
August Pettenkofen (1822-1889) festménye után, olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 32x24 cm
4 000 HUF
2510047
10466
408
15000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Lovasszán csikóval. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm
15 000 HUF
2510041
10467
408
15000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Lovasszán kutyával. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm
15 000 HUF
2510034
10468
408
6500
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Csikós. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 31x51 cm
6 500 HUF
2530703
10469
408
55000
Other collectibles
55 000 HUF
2522666
10470
408
14000
Other collectibles
AK vagy KA ligatúrás monogram jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 29×45,5 cm
14 000 HUF
2523062
10471
408
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Műtermi csendélet. Tempera, karton. Fa keretben, 60×80 cm
9 000 HUF
2445663
10472
408
22000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.
22 000 HUF
2278419
10473
408
Other collectibles
Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,
9 000 HUF
2523108
10474
408
15000
Other collectibles
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035