10472.
408. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.