10470.
408. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
AK vagy KA ligatúrás monogram jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 29×45,5 cm