Engravings

Number of items: 60

X.A. v. W. Obermann (?-?) metszése, XIX. sz.: Herculaneum és Pompeji. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
10801.

2 000 HUF
cca 1850-1890 Rusz Károly (1811-1899) metszése, Haske rajza után: A Dugana vagy harmincad-épület Velencében. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12×19 cm
10802.

1 600 HUF
cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben. Középen a hotel litografált látképével, Mayers Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja, ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg
10803.

cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez" - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben. Középen a hotel litografált látképével, Mayer's Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja", ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn" felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg

20 000 HUF
54,05
58,82
Nicolas Delaunay, Charles Joseph Dominique Eisen (1773-1792) festménye után: Tengerparti jelenet. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 16×10 cm
10804.

2 000 HUF
1704 Missziós templomok Kínában, Ceylonon, stb.,12 db, közte 3 db paszpartuban, 14×17 cm
10805.

120 000 HUF
324,32
352,94
Alexandre Calame (1810-1864): LEtude du paysage, 1850-60 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, foltos, 31×21 cm
10806.

Alexandre Calame (1810-1864): L'Etude du paysage, 1850-60 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, foltos, 31×21 cm

1 800 HUF
Horváth (1930-): Requiem, fametszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, paszpartuban, 11x14 cm
10807.

2 000 HUF
1841 Jerusalem litografia. 21x15 cm Hajtva.
10808.

1 200 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Rosnyói Vár Erdélyben, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10809.

2 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác, acélmetszet, jelzett a metszeten, sérült / Steel engraving, 13×19 cm
10810.

2 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10811.

2 000 HUF
25
cca 1806 Híres történelmi személyiségekről készült metszetek, 6 lapon laponként 6 személy arcképével, valamint 1 lapon 4 személy arcképével, rézmetszet, papír, 1 jelzett a dúcon (Blaschke János (1770-1833)), a többi jelzés nélkül, foltosak, 13x8 cm
10812.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF