15012.
408. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Szerk.: vitéz Várady Károly. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor, 283+1. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötésben, bélyegzésekkel.