Number of items: 237
2516783
11219
407
Other collectibles
Zsolnay áttört peremű kaspó, virágmintás, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10cm
6 000 HUF
2516642
11220
407
Other collectibles
Zsolnay ökörvérmázas gömb formájú, váza, jelzett, hibátlan, m:8cm, d:9cm
8 000 HUF
2516615
11221
407
Other collectibles
Zsolnay szenteltvíztartó, fali, porcelán, kopott, jelzett, 11,5x10,5cm
2 000 HUF
2516253
11222
407
Other collectibles
Zsolnay rózsaszín füles edény, jelzés nélkül, mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 27 cm, d: 26cm
10 000 HUF
2515977
11223
407
Other collectibles
Zsolnay, Török János terv, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, mázrepedésekkel. m: 28
10 000 HUF
2514721
11224
407
22000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
22 000 HUF
2514565
11225
407
Other collectibles
Zsolnay tanonc munka kiskancsó, jelzés nélkül és 1 db kettős szilke, kopott, apró lepattanások, jelzés nélkül. 7x7cm
1 600 HUF
2514564
11226
407
36000
Other collectibles
Zsolnay kancsó, kézzel festett, 1885 körül, jelzett, kopott, szájpereménél restaurált, 16x14 cm
36 000 HUF
2413348
11227
407
Other collectibles
10 000 HUF
2341068
11228
407
Other collectibles
2 000 HUF
2491174
11229
407
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopott. m: 22 cm
8 000 HUF
2497646
11230
407
Other collectibles
Antik Zsolnay váza, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, sérült, m: 12 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m