Chinaware / Porcelain Number of items: 237
2477382
11231
407
Other collectibles
Zsolnay tejes kiöntő, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 12cm
1 000 HUF
2477373
11232
407
Other collectibles
Zsolnay cukortartó, porcelán, kopott, jelzett, m: 10cm
1 000 HUF
2433295
11233
407
4800
Other collectibles
4 800 HUF
2433373
11234
407
55000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
55 000 HUF
2520896
11235
407
Other collectibles
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), hibátlan, m:15 cm, h:31 cm
10 000 HUF
2521453
11236
407
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül
4 000 HUF
2521441
11237
407
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
10 000 HUF
2519175
11238
407
14000
Other collectibles
Zsolnay kavicson ülő nő, színesen festett porcelán, Jelzés nélkül, kopott, több helyen mázhibákkal, kopásokkal, jelzés nem látható, mert az alja filccel van leragasztva. m: 31 cm
14 000 HUF
2516463
11239
407
Other collectibles
Zsolnay Sinkó András terv, korsós lány, labdázó fiú, kopott, m: 7 és 11cm
4 000 HUF
2516436
11240
407
Other collectibles
Zsolnay lány könyvel, kézzel festett porcelán, kopott, vaspöttyökkel, jelzett, m: 17,5 cm
10 000 HUF
2503295
11241
407
Other collectibles
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
2 000 HUF
2502691
11242
407
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035