Chinaware / Porcelain Number of items: 237
2485422
11159
407
70000
Other collectibles
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág és fookutya ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 61 cm
70 000 HUF
2490857
11160
407
50000
Other collectibles
Herendi lovon ülő csikós, tervező: Markup Béla. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. II. Osztály. m: 42 cm
50 000 HUF
2490835
11161
407
80000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás (VBO) fali dísztál, áttört porcelán, kopott. Jelzett. d: 39 cm
80 000 HUF
2490828
11162
407
30000
Other collectibles
Német fali dísztányér, fajansz, öblében, színesen festett relief, tündér puttóval és galambokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 39 cm
30 000 HUF
2490823
11163
407
Other collectibles
Német fali dísztányér, áttört fajansz, öblében, színesen festett rózsák és margaréta. Sérült, restaurált. Jelzett. 40 cm
20 000 HUF
2490812
11164
407
30000
Other collectibles
Fali dísztányér. Színesen festett, áttört porcelán. Öblében relief, Diana a vadász istennője. Jelzett. Sérült, restaurált. d: 38 cm
30 000 HUF
2490839
11165
407
30000
Other collectibles
Herendi virág mintás fali dísztál, áttört porcelán, kopott. Jelzett. d: 34 cm
30 000 HUF
2513723
11166
407
40000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás, kézzel festett nagyméretű kosfejes porcelán kaspó, kopott, m: 17 cm
40 000 HUF
2420664
11167
407
40000
Other collectibles
Herendi virágmintás, rózsás mokkás készlet, 6 személyes, cukortartó, kanna, kiöntő, 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyik rózsán kis lepattanással.
40 000 HUF
2365473
11168
407
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2518417
11169
407
24000
Other collectibles
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm
24 000 HUF
2516794
11170
407
Other collectibles
Herendi Viktória mintás csengő. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8 cm, eredeti dobozzal, papírral.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035