Art-ceramics

Number of items: 159

Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali dombormű, jelzett, apró kopással, 31x31 cm
11000.

36 000 HUF
99,17
107,46
S. KEPES KERÁMIA H. SZOBOSZLÓ jelzéssel: Figurális névjegytartó, apró máz lepattanással. 27x24x13cm
11001.

18 000 HUF
49,59
53,73
19. sz. vége Holitsch kerámia kancsó, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 20 cm
11002.

26 000 HUF
71,63
77,61
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 14cm
11003.

7 000 HUF
19,28
20,90
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11004.

10 000 HUF
27,55
29,85
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, lepattanásokkal, jelzett, m: 21cm
11005.

10 000 HUF
27,55
29,85
Kovács Éva (1938-2017): Lány virágcsokorral, mázas kerámia, apróbb lepattanásokkal, jelzett, m: 22cm
11006.

12 000 HUF
33,06
35,82
Kovács Éva (1938-2017): Lány kendővel, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 40cm
11007.

12 000 HUF
33,06
35,82
Kovács Éva (1938-2017): Gondolkodó lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11008.

10 000 HUF
27,55
29,85
Kovács Éva (1938-2017): Három grácia, mázas kerámia, apró lepattanások, jelzett, m: 24cm
11009.

20 000 HUF
55,10
59,70
Kovács Éva (1938-2017): Szeret nem szeret, mázas kerámia, mázrepedésekkel, jelzett, m: 42cm
11010.

20 000 HUF
55,10
59,70
Kovács Éva (1938-): Menyasszony. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. Apró lepattanások, szoknyáján szépen restaurált. m: 49 cm
11011.

48 000 HUF
132,23
143,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.