Art-ceramics

Number of items: 159

Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali dombormű, jelzett, apró kopással, 31x31 cm
11000.

36 000 HUF
97,30
105,88
S. KEPES KERÁMIA H. SZOBOSZLÓ jelzéssel: Figurális névjegytartó, apró máz lepattanással. 27x24x13cm
11001.

18 000 HUF
48,65
52,94
11002.

26 000 HUF
70,27
76,47
11003.

7 000 HUF
18,92
20,59
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11004.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, lepattanásokkal, jelzett, m: 21cm
11005.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kovács Éva (1938-2017): Lány virágcsokorral, mázas kerámia, apróbb lepattanásokkal, jelzett, m: 22cm
11006.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kovács Éva (1938-2017): Lány kendővel, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 40cm
11007.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kovács Éva (1938-2017): Gondolkodó lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11008.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kovács Éva (1938-2017): Három grácia, mázas kerámia, apró lepattanások, jelzett, m: 24cm
11009.

20 000 HUF
54,05
58,82
Kovács Éva (1938-2017): Szeret nem szeret, mázas kerámia, mázrepedésekkel, jelzett, m: 42cm
11010.

20 000 HUF
54,05
58,82
11011.

48 000 HUF
129,73
141,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF