Art-ceramics

Number of items: 159

Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali dombormű, jelzett, apró kopással, 31x31 cm
11000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
101,69
116,13
Minimum bid:
40 000 HUF
S. KEPES KERÁMIA H. SZOBOSZLÓ jelzéssel: Figurális névjegytartó, apró máz lepattanással. 27x24x13cm
11001.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
19 000 HUF
11002.

Available for bidding
26 000 HUF
73,45
83,87
Minimum bid:
26 000 HUF
11003.

Available for bidding
7 000 HUF
19,77
22,58
Minimum bid:
7 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11004.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, lepattanásokkal, jelzett, m: 21cm
11005.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Lány virágcsokorral, mázas kerámia, apróbb lepattanásokkal, jelzett, m: 22cm
11006.

Available for bidding
12 000 HUF
33,90
38,71
Minimum bid:
12 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Lány kendővel, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 40cm
11007.

Available for bidding
12 000 HUF
33,90
38,71
Minimum bid:
12 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Gondolkodó lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11008.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Három grácia, mázas kerámia, apró lepattanások, jelzett, m: 24cm
11009.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
22 000 HUF
Kovács Éva (1938-2017): Szeret nem szeret, mázas kerámia, mázrepedésekkel, jelzett, m: 42cm
11010.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
20 000 HUF
11011.

Available for bidding
48 000 HUF
135,59
154,84
Minimum bid:
48 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.