Engravings

Number of items: 79

10729.

17 000 HUF
45,09
48,57
Carlo Dolci (1616-1686) után: Mater Dolorosa. Fénynyomat, papír. Kissé foltos. Lap alja és teteje sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 39×30 cm
10730.

2 600 HUF
6,90
7,43
18 db Boccaccio illusztráció: François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent Londoni Boccaccio-kiadás után készült nyomatok, az 1931-ben a Könyvkedvelők kiadásában megjelent Boccaccio kötetekből. Foltos. 12x7 cm
10731.

11 000 HUF
29,18
31,43
10732.

4 000 HUF
10,61
11,43
cca 1800-1900 6 db metszet (Életképek, portrék, látkép) klf. technikák, papír, egyik foltos és kissé sérült, 9,5x7 és 17x23 cm közötti méretben
10733.

4 000 HUF
10,61
11,43
Párizs, a Szajna partja. Litográfia. üvegezett, kissé sérült keretben. cca 1880 26x18 cm
10734.

3 000 HUF
7,96
8,57
1631 A Vezúv Nápoly mellett. Rézmetszet J. Sandrart. /The Vesuv at Naples copper plate engraving 33x25 cm
10735.

18 000 HUF
47,75
51,43
cca 1850 Zuger See. Litográfia, paszpartuban. 21x18 cm
10736.

2 200 HUF
5,84
6,29
cca 1850 Pétervárad látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keret, 10x14,5 cm,
10737.

1 400 HUF
3,71
4,00
cca 1900 Szembajok, Pallas Nagy Lexikona, üvegezett fa keretben, 21×27 cm
10738.

1 200 HUF
3,18
3,43
cca 1903 össz. 4 db növényi témájú metszet, kromolitográfia, papír, üvegezett fa keretben, 2 db foltos, 28×19 cm
10739.

3 000 HUF
7,96
8,57
10
2 db metszet/nyomat: Edward Killingworth Johnson (1825-1896) festménye után: Rivals (riválisok), 1880-1900 körül. Litográfia, papír, fa keretben, 30x21,5 cm + Lorenzi (?-?): Le premier coup de feu (női vadász első lövése), 1925. Ofszet, papír, újság borító illusztrációja, üvegezett fa keretben, 30x21,5 cm
10740.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.