Engravings

Number of items: 79

II. Frigyes (1712-1786) porosz király portréja (Friedrich II., König von Preußen), 1830-1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. W. Creuzbauer, Carlsruhe kiadása. Üvegezett fa keretben. Ca. 15×12 cm / Portrait of Frederick II, KIng of Prussia. Steel Engraving on paper, framed.
10753.

2 800 HUF
7,91
9,03
Ismeretlen személy portréja. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 33×21 cm
10754.

2 000 HUF
5,65
6,45
11
Robert Nanteuil (1623-1678): Ludovicus Hesselin (1597-1662) politikus portréja, 1660. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. Lap tetején apró folttal. 33×25,5 cm
10755.

2 400 HUF
6,78
7,74
17
10756.

3 600 HUF
10,17
11,61
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: A szirén éneke I., II, III.; A bor hatása; A rombolás geniusának győzelme. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.
10757.

11 000 HUF
31,07
35,48
cca 1885 Vajdahunyad - Vajda Hunyad. Akvarellel színezett acélmetszet. Jelzés nélkül. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. / Hunedoara in Transylvania, coloured steel-engraving, unsigned, spotty, framed. 19x25 cm
10758.

5 000 HUF
14,12
16,13
16
cca 1880 Capitolium, Washington (Am Gartenportal des Kapitols zu Washington nach dem Sitzungsschluss des Kongresses), előtte mozdony és lóvasút. Színezett fametszet, papír, jelzésv nélkül, üvegezett fa keretben, 22x31,5 cm
10759.

12 000 HUF
33,90
38,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.