Engravings

Number of items: 79

1823 Ürményi Ürményi József (1741-1825) státus miniszter, metszet, 25,5×17,5 cm
10717.

3 000 HUF
7,83
8,33
20
1823 I. Ferenc (1768-1835) császár, metszet, 25,5×17,5 cm
10718.

4 000 HUF
10,44
11,11
10
1823 Habsburg-Estei Ferdinánd Károly(1821-1849) főherceg, metszet, 25,5×17,5 cm
10719.

4 000 HUF
10,44
11,11
15
1823 Ürményi Ürményi József (1741-1825) főispán, országbíró, metszet, 25,5×17,5 cm
10720.

3 000 HUF
7,83
8,33
15
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): 6 db erotikus illusztráció. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Paszpartuban, védőfóliában. Különböző méretben, kb. 13,5x18,5 és 15x17 cm között.
10721.

15 000 HUF
39,16
41,67
Vurm József nagyváradi püspök litografált portréja. lapméret: 36x56 cm
10722.

2 000 HUF
5,22
5,56
11
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J.M. Kolb: Balán Sz.Domokosnál, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), színezett acélmetszet, paszpartuban, foltos, 14×19 cm Üvegezett keretben
10723.

800 HUF
2,09
2,22
cca 1800 Karakterológia férfiak, nők. 2 litografált tábla üveg mögött. 22x18 cm
10724.

2 400 HUF
6,27
6,67
cca 1870 5 db litográfia: Böhmisches Scweiz. Franz Jonnas. 38x29 cm
10725.

3 000 HUF
7,83
8,33
cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the citys defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm
10726.

cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the city's defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm

3 800 HUF
9,92
10,56
XIX. sz. francia metszet, kézzel színezett, üvegezett fa keretben, 2x9x6 cm
10727.

1 600 HUF
4,18
4,44
10728.

9 000 HUF
23,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.