Books: Hunting Number of items: 15
2517739
17121
407
Books: Hunting
Other collectibles
Weidmanns Errinerungen von Erzherzog Joseph. Wien, 1915. St Hubertus. 176p. Kissé laza, aranyozott egészvászon kötésben
2 000 HUF
2516875
17122
407
Books: Hunting
Other collectibles
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.
4 000 HUF
2520006
17123
407
Books: Hunting
Other collectibles
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Büchse. Mit 40 Textabbildungen. Berlin, 1903. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
2 000 HUF
2520007
17124
407
Books: Hunting
Other collectibles
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Schrottlinke. Mit 35 Textabbildungen. Berlin, 1900. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
2 000 HUF
2520008
17125
407
Books: Hunting
Other collectibles
Gerding, L: Der Schweitzhund. Neudamm, 1904. Neumann. Kiadói, festett vászonkötésben, kopott.
2 400 HUF
2516603
17126
407
Books: Hunting
Other collectibles
Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén. (Vadásznapló.) Bp., 1985., Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
2516525
17127
407
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplójegyzetek. (1932-1933,1933-1934.)
Bp.,(1934), Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.),260+12 p.+1 térkép. Lapszámozáson belül 45 egészoldalas táblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borítón kézi átfestéssel, laza kötéssel.
2 000 HUF
2521323
17128
407
Books: Hunting
Other collectibles
Keresztesi Béla: Magyar erdők. Bp., 1971. Akadémiai. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1 400 HUF
2218046
17129
407
Books: Hunting
Other collectibles
18 000 HUF
2200891
17130
407
Books: Hunting
Other collectibles
18 000 HUF
2441995
17131
407
Books: Hunting
Other collectibles
1 200 HUF
2443093
17132
407
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035