2 000 HUF
41
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplójegyzetek. (1932-1933,1933-1934.) Bp.,(1934), Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.),260+12 p.+1 térkép. Lapszámozáson belül 45 egészoldalas táblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borítón kézi átfestéssel, laza kötéssel.