Books: History

Number of items: 182

15744.

2 400 HUF
Ambrózy György: Steppe-lovas népek és a Kárpátmedence. Bp., 1947. Magyar Földrajzi Intézet. 81, [3] p. Számos szöveg közti és egész oldalas illusztrációval: Kiadói vászon kötésben, kis sarokkopással
15745.

2 800 HUF
7,57
8,24
15746.

1 000 HUF
C.W. Ceram: Az első amerikai. Az észak-amerikai régészet regénye. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szakad papírborítóban.
15747.

1 000 HUF
Trencsényi-Waldapfel Imre: Regék és mondák. Görög regék. Bp., 1976, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15748.

1 000 HUF
Hajtmanszki Zoltán: Honvágyók. Bp., 1993. Pelikán. Kiadói papírkötésben
15749.

1 400 HUF
Molnár László Miklós: A híres vadnyugat. Bp., 1983, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15750.

1 000 HUF
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.
15751.

1 200 HUF
1998-2011 Turul A Magyar Történelmi Társulat, a Magyar Országos Levéltár és a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság Közlönye különféle számai: 1998. 1-2. sz., 1999 1-2,3-4. füzet, 2000. 3-4. füzet (x2), 2001 1-2.,3-4. füzet, 2003 3-4. füzet, 2007. 1. füzet, 2007. 4. füzet, 2008. 3. füzet, 2011. 2. füzet. Bp., 1998-2011., Magyar Történelmi Társulat-Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötések.
15752.

1 200 HUF
Magyar Országos Levéltár 1526 utáni gyűjtemény. Repertórium. Szerk.: Nyulásziné Straub Éva. Magyar Országos Levéltár Segédletei. 15. Bp.,2003,Magyar Országos Levéltár. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötések. Megjelent 250 példányban.
15753.

1 400 HUF
15754.

900 HUF
2,43
2,65
Pázmány Péter remekei. Bevezette és sajtó alá rendezte: Sik Sándor. Magyar Századok. Bp.,[1944.], Ardói. 1 t.+351 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé foltos felső lapélekkel.
15755.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF