Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 56

Keleti istennő faragott fa szobor 21 cm
11591.

2 000 HUF
Szenegál, Dakar, tömör fa maszk. Nagy méretű faragvány. 70 cm
11592.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kínai Népköztársaság, halász, zsírkő szobor, m: 15cm
11593.

3 000 HUF
Síva istennő. Bronz szobor. díszített, jelzés nélkül m: 23 cm
11594.

4 000 HUF
10
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Valódi bőr falikép, jelzett a hátoldalán, 49,5x35 cm
11595.

5 000 HUF
Mária a kisdeddel, plasztikus faragott fali fa kép, kézzel festett, jelzett, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, apró kopásnyomokkal, 56x33,5 cm
11596.

4 000 HUF
Ádám és Éva megkísértése, faragott fa, fali plasztika, jelzett: N. L., 67x33cm
11598.

10 000 HUF
27,03
29,41
Pikler István (1938): Ülő lány. Terrakotta, mázas. jelzett, hibátlan. 33,5 cm
11599.

8 000 HUF
3 db afrikai faragott faszobor, m: 14 és 37 cm között.
11600.

6 000 HUF
11601.

46 000 HUF
124,32
135,29
11602.

30 000 HUF
81,08
88,24
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
11603.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF