Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 56

Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlékplakett, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16x7,5 cm
11579.

2 000 HUF
Vadászkutya, bronz, kopott, 2db lyuk van rajta, jelzés nélkül. 7x5x4,5cm
11580.

5 000 HUF
1988 E. H. jelzéssel: II. János Pál pápa Ausztriában, kétoldalas bronz plakett / John Paul II in Austria, bronze plaque, 17x8cm
11581.

3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939): Darwin bronz dombormű, márvány talapzaton, 6×4 cm
11582.

4 000 HUF
Kovács jelzéssel: Lóverseny plakett. Bronz. 75x47 mm
11583.

1 800 HUF
Foo kutya, faragott egzota fa, kopott, m: 16 cm
11584.

3 000 HUF
2 db egyiptomi, bronz szobor fa talpon, Hathor és Amon isten, kopott, m: 15 és 17 cm
11585.

2 600 HUF
7,03
7,65
28
Réz dombormű feszülettel, Olasz, XX. sz. közepe kézzel készült. Matricával jelzett. 23x13 cm
11586.

4 000 HUF
Szilágyi Nagy István: Fésülködő akt, festetlen máz nélküli gipsz, jelzett: Szilágyi Nagy I. sérült. m: 39 cm
11587.

1 000 HUF
17
Bronz német juhász kutya szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül 17x13 cm
11588.

3 000 HUF
15
Hippokratész büszt. alabástrom, rézzel borított fa talapzaton 23 cm
11589.

2 400 HUF
18
Horthy Miklósné? réz plakett. Fa alapon. Jelzés nélkül. d. 13 cm
11590.

2 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF