11596.
407. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mária a kisdeddel, plasztikus faragott fali fa kép, kézzel festett, jelzett, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, apró kopásnyomokkal, 56x33,5 cm