cca 1976 3 db közúti megyei térkép: Bács-Kiskun, Szabolcs-Szatmár, Pest megye (1000 pld.), KPM szervei belső használatára, 1:200000, Kartográfiai Vállalat, hajtásnyomokkal, 57x82,5 cm
cca 1940 A Tatai járás statisztikai bemutatása és háromnyelvű közigazgatási feldolgozása. 130 ábra, grafika, térkép, egészvászon borítású karton tokban
cca 1940 Magyarország vasúti térképe, a hivatalos menetrendkönyv melléklete. Terv.: Tallián Ferenc. 1 : 1.200.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, kisebb foltokkal, sérülésekkel, ragasztott, 69,5x51,5 cm. + Hátoldalán: Magyar Kir. Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autobusz-vonalainak térképe
cca 1910-1930 A Balaton-felvidék térképe, terv.: Dr. Vigyázó János, 1 : 75.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus, hajtva, kis foltokkal, ragasztásnyomokkal, 44x36,5 cm
cca 1870-1880 Svédország, Norvégia és Dánia térképe, kézzel színezett, Stieler's Schul-Atlas N. 11.. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 24x18 cm / map of Sweden, Norway and Denmark, hand-coloured, framed
cca 1860 Hessen térképe, tervezte: és rajzolta Major Radefeld, kézzel színezett metszet, Bibliographisches Institut Hildburghausen metszése, nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben. 25x19 cm / map of Hessen, hand-coloured, framed
cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm
cca 1940 Vas vármegye közigazgatási térképe. Terv.: Tallián Ferenc. 1 : 400.000. Magyar Földrajzi Intézet Rt., karton, kissé sérült, foltos, 30,5x27 cm