Maps

Number of items: 86

Magyarország népessége hitfelekezetek szerint 1910-ben, járásonként / A magyarul tudók száma és aránya járásonként Magyarországon, kétoldalas térkép, szakadással, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 42×60 cm
13460.

6 000 HUF
Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Hungariae ampliori significatu et veteris vel Methodicae, complexae Regna Hungariae Propriae...Stereogra phicae legitimae descripta a I. M. Hasio M. P. P. Curantibus Homannianis Heredibus. C. P. S. C. M. 1744. Fenti szöveg a képmezőben balra lent, a fegyverekkel díszített kartusban. A térkép felett francia nyelvű címleírás. A térkép alatti sorban lévő szöveg utalás a pozsareváci és a belgrádi békekötésre. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 59x50 cm, Üvegezett keretben / Map of Hungary, Serbia Transylvania, Romania (Walachia, Moldova) colored engraving. In glazed frame 59x50 cm
13461.

50 000 HUF
135,14
147,06
Nagy-Magyarország térképe, kartonra ragasztva, 30x21 cm
13462.

800 HUF
Nagy Magyarország térképe, címerekkel, modern reprint, 39x57 cm
13463.

800 HUF
1896 Budapest térképe, Bp., Posner-ny., a hátoldalán Az Ezredéves Országos Kiállítás látképe, hajtott, 50x61 cm
13464.

16 000 HUF
43,24
47,06
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben
13465.

1 000 HUF
Vegyes térkép tétel, 5 db: Magyarország autóatlasza; Magyarország, Budapest, Európa és 23 magyar város térképével; Praha; A Föld országai; A világ ma. Különféle méretben. Változó állapotban.
13466.

1 000 HUF
13467.

800 HUF
XIX. sz. Svájc 6 db térkép: rézmetszet, ofszet, litho / 6 maps of Switzerland. Copper plate, litho, and ofset
13468.

5 000 HUF
Tájékozódás a terepen térképpel, oktatótábla, hajtott, 68×98 cm
13469.

1 000 HUF
6 db történelmi térkép (Magyarország a XIII. század második felében, Európa a XV. sz. második felében)
13470.

1 000 HUF
Kínai hadi térkép a Japán-Kínai háború idejéből / Chinese map from the Japanese-Chinese war 77x53 cm
13471.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF