13480.
407. Closed Online auction
Maps
2 000 HUF
cca 1870-1880 Svédország, Norvégia és Dánia térképe, kézzel színezett, Stieler's Schul-Atlas N. 11.. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 24x18 cm / map of Sweden, Norway and Denmark, hand-coloured, framed