Flea Market

Number of items: 605

Weimar 2 filmvetítőgép. Régi szép állapotú, fémöntvény házas német gyártmányú Pentacon filmvetítő gép, eredeti bőrrel bevont hordozhartó táskájában, tartozékok nélkül az 50-es évekből. Kopott, nincs kipróbálva. Objektíven felirat: CARL ZEISS JENA PROKINAR 1,4/17,5.  27.5x24x31 cm
11825.

6 000 HUF
Fa kártyadoboz, 8x12x9cm
11826.

Fa kártyadoboz, 8x12x9cm

2 800 HUF
7,57
8,24
Fenyőfadoboz, Bécs, Budapest. XIX. sz. második fele, sérült. 38x27x18cm
11827.

1 000 HUF
13
Gerbaud kopott, fa doboz, vegyes kincsekkel, 13x19,5x5,5cm
11828.

Gerbaud kopott, fa doboz, vegyes "kincsekkel", 13x19,5x5,5cm

2 000 HUF
13
Húsvágó bárd. Kopott, rozsdás. 16x29cm
11829.

2 000 HUF
Vegyes kerámia, porcelán tétel. (Hollóházi, Tófej, Gorka, ) Részben jelzett. Kopott, m: 3 és 23,5cm között.
11830.

1 000 HUF
11
6 darabos bor szett, bontatlan csomagolásban.
11831.

3 000 HUF
Alessi citromfacsaró, jelzett, alumínium, kopott, m: 29cm
11832.

16 000 HUF
43,24
47,06
Vegyes dohányok, nagy részben bontatlan csomagolásban. cca: 10 doboz
11833.

10 000 HUF
27,03
29,41
26
Hólyagos fém tálca, kopott, jelzett 38x23cm
11834.

3 000 HUF
Retró fém váza, kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, m: 29cm
11835.

3 000 HUF
Retró fém gyertyatartó, kopott, jelzés nélkül, m: 30cm
11836.

3 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF