Flea Market
Number of items: 605
2520918
11923
407
Flea Market
Other collectibles
Ón névjegytartó, figurális lovas díszítménnyel. Kopottas állapotban, 21,5x20,5x15,5 cm
2 000 HUF
2513690
11924
407
Flea Market
Other collectibles
Férfi piperetáska, benne tükör, borotva, fésű, stb. műbőr, 22x15cm
3 000 HUF
2513686
11925
407
Flea Market
Other collectibles
Toll tartó ónix aljjal, 16x7x15 cm
3 000 HUF
2513682
11926
407
4800
Flea Market
Other collectibles
Füles alpakka tálca, kopott, jelzés nélkül, 41x27 cm
4 800 HUF
2513678
11927
407
Flea Market
Other collectibles
Borkiöntő fonott kosár fém kézi munka 10x23x18 cm
8 000 HUF
2513673
11928
407
Flea Market
Other collectibles
Alpakka tejkiöntő, kopott, jelzett, m: 15 cm
2 000 HUF
2513647
11929
407
Flea Market
Other collectibles
7 db indiai rézváza, 15 és 20 cm között, kopott
3 000 HUF
2513646
11930
407
Flea Market
Other collectibles
Különféle ezüstözött alpakka evőeszközök, részben jelzett Berndorf.
2 800 HUF
2513625
11931
407
Flea Market
Other collectibles
Ezüstözött alpakka kenyértartó, azsúrozott díszítéssel, kopott, jelzés nélkül, 26x10cm
3 000 HUF
2513607
11932
407
Flea Market
Other collectibles
Kovácsoltvas talpú földgömb, kopott, világítós, m: 40 cm
1 000 HUF
2513604
11933
407
Flea Market
Other collectibles
Tamashi rádió és kazettalejátszó, nincs kipróbálva.
1 000 HUF
2513601
11934
407
Flea Market
Other collectibles
Ezüstözött alpakka tálca Hotel Petőfi Szentes felirattal, jelzett, kopott. 29x41 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m