Flea Market

Number of items: 605

Háromszög alakú, régi üveg és réz tálca, kopottas állapotban, kisebb deformációkkal, 21x18,5 cm
11813.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kosmodisk hátmasszírozó készülék, tartozékaival, leírással, eredeti dobozában
11814.

3 000 HUF
Siemens C25 retró mobiltelefon, tartalék akkumulátorral, fülhallgatóval, leírással, dobozában, nem kipróbált
11815.

1 000 HUF
11
4 db kupicás üvegpohár régi fém tartóval, jelzett, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, m: 13,5 cm
11816.

2 400 HUF
Váll- és könyökrögzítő, újszerű állapotban, 46x20 cm
11817.

1 800 HUF
Dupla üveg fém szerelékkel és kupakkal (ecet- és olajtartó), kopásnyomokkal, középen szétvált, 14x3,5x11,5 cm
11818.

4 000 HUF
Egy zacskónyi horgolt és csipke terítő, futó, alátét
11819.

5 000 HUF
Egy nagy doboznyi tengeri csiga és kagyló
11820.

3 200 HUF
8,65
9,41
Hegyi kristály 13 cm
11821.

Hegyi kristály 13 cm

4 000 HUF
Vegyes szerszám tétel, 4 db: Lombfűrész, fogó (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), kulcs (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), imbuszkulcs, különféle méretben, változó állapotban + Zsákos feliratú régi vászon zsák, 40x25 cm
11822.

Vegyes szerszám tétel, 4 db: Lombfűrész, fogó (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), kulcs (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), imbuszkulcs, különféle méretben, változó állapotban + "Zsákos" feliratú régi vászon zsák, 40x25 cm

3 000 HUF
Retro báb bohóc figura, szövet, kb. 30x21 cm. Dekoratív fa keretre applikálva, keret külső méret: 49×41 cm
11823.

4 000 HUF
Retró mennyezeti lámpa, működik. kopott, h: 81cm
11824.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF