Flea Market Number of items: 605
2517252
11813
407
Flea Market
Other collectibles
Háromszög alakú, régi üveg és réz tálca, kopottas állapotban, kisebb deformációkkal, 21x18,5 cm
2 600 HUF
2517339
11814
407
Flea Market
Other collectibles
Kosmodisk hátmasszírozó készülék, tartozékaival, leírással, eredeti dobozában
3 000 HUF
2517348
11815
407
Flea Market
Other collectibles
Siemens C25 retró mobiltelefon, tartalék akkumulátorral, fülhallgatóval, leírással, dobozában, nem kipróbált
1 000 HUF
2517415
11816
407
Flea Market
Other collectibles
4 db kupicás üvegpohár régi fém tartóval, jelzett, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, m: 13,5 cm
2 400 HUF
2517436
11817
407
Flea Market
Other collectibles
Váll- és könyökrögzítő, újszerű állapotban, 46x20 cm
1 800 HUF
2517432
11818
407
Flea Market
Other collectibles
Dupla üveg fém szerelékkel és kupakkal (ecet- és olajtartó), kopásnyomokkal, középen szétvált, 14x3,5x11,5 cm
4 000 HUF
2517458
11819
407
Flea Market
Other collectibles
Egy zacskónyi horgolt és csipke terítő, futó, alátét
5 000 HUF
2478183
11820
407
3200
Flea Market
Other collectibles
Egy nagy doboznyi tengeri csiga és kagyló
3 200 HUF
2478211
11821
407
Flea Market
Other collectibles
4 000 HUF
2519362
11822
407
Flea Market
Other collectibles
Vegyes szerszám tétel, 4 db: Lombfűrész, fogó (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), kulcs (jelzett, német gyártmány cca 1920-1940), imbuszkulcs, különféle méretben, változó állapotban + "Zsákos" feliratú régi vászon zsák, 40x25 cm
3 000 HUF
2515239
11823
407
Flea Market
Other collectibles
Retro báb bohóc figura, szövet, kb. 30x21 cm. Dekoratív fa keretre applikálva, keret külső méret: 49×41 cm
4 000 HUF
2521383
11824
407
Flea Market
Other collectibles
Retró mennyezeti lámpa, működik. kopott, h: 81cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035