Books: History

Number of items: 155

Emlékkönyv Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára. Szerk.: I. Tóth Zoltán. 1-2. köt. Bp., 1952, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
15720.

2 400 HUF
15721.

1 200 HUF
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1985, Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15722.

1 000 HUF
A nagy francia forradalom és Napóleon 3 kötete: I. köt.: A rokokó század. A forradalom előkészítői. III. köt.: A rémuralom. A guillotine kora. V. köt: Napoleon császár. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítókkal, az I. köteteben a kötet első harmadában lévő lapokon (kb. 80. oldalig) kis lyukakkal.
15723.

3 000 HUF
9
15724.

2 000 HUF
Ferwagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza. Kisújszállás, 2008, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés,
15725.

1 800 HUF
Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban
15726.

2 600 HUF
7,03
7,65
Nagy Piroska (szerk.): Az eufória évei 1988-1990. Years of Euphoria 1988-1990. Bp., é.n., Kieselbach. Magyar és angol nyelven. In Hungarian and English languague. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15727.

2 000 HUF
Ádám-Juhász-Kerekes: Magyarország és a második világháború. 1959, Kossuth. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
15728.

1 000 HUF
Picker, Henry Dr.: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. 1983. Kiadói papírkötés, sérült címlap, kissé kopottas állapotban.
15729.

1 000 HUF
Die Polnischen Greueltaten an den Volksdeutschen in Polen Berlin, 1940. Propaganda. Kiadói félvászon kötésben, kissé foltos borítóval, / Half linen binding, spotted cover
15730.

4 000 HUF
15
Grünwald Béla: Az uj Magyarország. Gróf Széchényi István. Bp., 1890, Franklin-Társulat, IV+529+2 p. Első kiadás. Kiadói papírborítóval viaszpapír védőborítóval
15731.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF