Books: History

Number of items: 155

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I., III-V. kötet. (II. kötet hiányzik.) I. köt.: Történelem, 544 p., III. köt.: A magyar föld, 470 p., IV. köt.: Tudomány, irodalom, egyházi élet, 406 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, az I. kötet elején Horthy Miklós képpel. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésekben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, az I. kötet foltos.
15744.

5 000 HUF
15745.

2 400 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I. kötet. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t.+XXX+2+512 p. Korabeli vászon-kötés, jó állapotban
15746.

1 800 HUF
Hóman Bálint: Magyar középkor. Hóman Bálint munkái. Bp., 1938., Magyar Történelmi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), 675+3 p. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
15747.

1 800 HUF
16
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
15748.

1 800 HUF
15749.

1 200 HUF
A honfoglaló magyarság. Szerk.: Fodor István. Bp, 1996, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papír kötésben, a címlapon ceruzás jegyzetekkel.
15750.

1 800 HUF
Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
15751.

1 000 HUF
Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15752.

1 200 HUF
Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
15753.

4 600 HUF
12,43
13,53
A hírszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15754.

1 000 HUF
15756.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF