Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 37

Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. A magyar szállodás és vendéglős negyvenedik évfolyamának emlékére. Szerk.: Ballai Károly és Tábori Kornél. Bp.,[1938],Merkantil-ny., 232+1 p. Iparunk jelesei fejezetnél életrajzokkal, majd arcképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, volt könyvtári példány.
17030.

5 000 HUF
14,12
16,13
17031.

4 000 HUF
11,30
12,90
Földes Jenő, Ravasz László: Cukrászat. Második, némiképpen kiegészített, lényegében reprint kiadás. Bp., 1988, Kereskedelemfejlesztési és Tájékoztatási Központ, 598+1 p. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos lapélekkel, egyébként jó állapotban.
17032.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, Szerzői kiadás,(Czettel és Deutsch-ny.), 247 p. + 1 t. Negyedik kiadás. Egy színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
17033.

1 000 HUF
2,82
3,23
17
Szekula Teréz: Szegedi uj szakácskönyv. Szeged,[1986],Somogyi-Könyvtár-Délmagyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Reprint kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.  Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent nemzetközi nőnapra, 1000 példányban.
17034.

1 400 HUF
3,95
4,52
11
17035.

1 400 HUF
3,95
4,52
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 168+8 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel
17036.

2 400 HUF
6,78
7,74
17
Növényvédelem és kertészet könyvtára 5 kötete: Kert és mezőgazdaság hasznos állatai, Zöldség és gyümölcs elraktározása, Sziklakert, Gyümölcs, zöldség házi feldolgozása, Gyümölcs, zöldség a konyhában. Mind jó állapotban
17037.

3 000 HUF
8,47
9,68
A háztartás kézikönyve. Bp., é.n. Magyar ker közlöny kiadása. Kiadói, sérült papírkötésben
17038.

2 000 HUF
5,65
6,45
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1989, Minerva. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17039.

1 000 HUF
2,82
3,23
17040.

1 200 HUF
3,39
3,87
Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A Drogista Közlöny kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói papírkötés, foltos.
17041.

Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A "Drogista Közlöny" kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói papírkötés, foltos.

1 200 HUF
3,39
3,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.