Tétel

1 000 HUF

17

Description:

Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, Szerzői kiadás,(Czettel és Deutsch-ny.), 247 p. + 1 t. Negyedik kiadás. Egy színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.