Books: Architecture, Art

Number of items: 164

Artaria, Paul: Vom Bauen und Wohnen. Ein Bilderbuch für Laien und Fachleute. Basel, 1939, B. Wepf & Co., 183+1 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
16612.

2 400 HUF
Makoldi Sándor: A világ képe alföldi pásztor-szarukon. Főnix Könyvek 31. Debrecen, 2001, Főnix Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16613.

2 000 HUF
Széchy Beaáta: Kör. retrospektív kiállítás, dedikált kalatógus. Bp., 2005. Ernst Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
16614.

1 000 HUF
Gustav Klimt. Vál.: Marton László. Ford:. Viola József. Bp., 1987, Helikon. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
16615.

1 200 HUF
16616.

2 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. H.n., (1974), Finomkerámiaipari Művek Stúdiója (Kner-ny.). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16617.

900 HUF
2,43
2,65
English Silver Hallmarks. Including the Marks of Origin on Scottish & Irish Silver Plate, Gold, Platinum & Sheffield Plate. With 300 of the more important Makers Marks from 1697-1900. Szerk.: Judith Banister. London, 1995, W. Foulsham & Co. Ltd. Fekete-fehér ábrákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16618.

2 000 HUF
16619.

1 200 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
16620.

1 200 HUF
16621.

1 400 HUF
Daniel Arasse: Festménytalányok. Ford.: Seláf Levente. Képfilozófiák. Bp.,2010., Typotex. Kiadói papír-kötésben, kissé kopott borítóval.
16622.

2 000 HUF
16623.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF