https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
16636.

Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.
16637.

Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.
16638.

Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
14
1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa:   Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16639.

1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa: Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.
16640.

Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa
16641.

1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
16642.

Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16643.

Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16644.

Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
1
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
16645.

A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.
16646.

Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16647.

Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment