15017.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. I. kötet. Budapest, 1878, Kocsi Sándor. Korabeli sérült félvászon kötésben