Bangha Béla: Jellemrajzok a katolikus egyház életéből. Bangha Béla öss... https://www.darabanth.com/en/online-auction/405/categories~Books/Books-Religion~2000015/Bangha-Bela-Jellemrajzok-a-katolikus-egyhaz-eletebol-Bangha-Bela-osszegyujtott-munkai-IV~II2501860
2501860
17290
405
3200
Books: Religion
Other collectibles
3 200 HUF
Description: Bangha Béla: Jellemrajzok a katolikus egyház életéből. Bangha Béla összegyűjtött munkái IV. kötet. Bp., 1941, Szent István-Társulat, 4+401+2 p. Kissé sérült, kopott kiadói egészvászon-kötés, részben festett lapélekkel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035