Books: Travelling, Local History

Number of items: 219

15048.

3 600 HUF
9,73
10,59
[Steinen, Karl von den (1855-1929)]: dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Xingú-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. 3 térképpel. Ford.: dr. Bátky Zsigmond. Bp.,é.n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Franklin, 275 p. +11 (fekete-fehér fotók) +3 (térkép) t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kopott
15049.

2 600 HUF
7,03
7,65
1942 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XXII. évf. Bp., 1942., Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, térkép melléklettel Jó állapotban
15050.

3 000 HUF
Budapest 1900-2000. Magyar-angol nyelvű városképes könyv. Esterházy Péter előszavával. Kiadói kartonált kötés, kötéstábla belső felén beragasztott papír védőborítóval, jó állapotban.
15051.

1 400 HUF
Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15052.

800 HUF
Eszláry Éva: Tabán és Víziváros. Bp., 1956, Fővárosi Emlékfőfelügyelőség. 19 p. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
15053.

1 200 HUF
Sebestyén Károly: A szegedi múzeum kincsei. Vetitettképes Ismeretterjesztő Előadások. I. sor. 18. sz. Bp., 1936., Közgyűjtemények Ismeretterjesztő Irodájának kiadása,(Kecskemét,Elős Kecskeméti Hírlapkiadó-ny.), 28 p. Benne képjegyzékkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
15054.

1 200 HUF
Borsod-Abaúj-Zemplén megye internacionalistái. (Életrajzi gyűjtemény.) Szerk.: Kovács Ernő. Miskolc, 1981., MSZMP Borsod m. Bizottsága Propaganda és Művelődési Osztálya Archívuma. Kiadói papírkötés, kézzel beírt életrajzi adatokkal.
15055.

1 600 HUF
Emődi Gyula: Emlékezés egy forradalmárra. (Münnich Ferenc kötődései Borsod-Abaúj-Zemplén megyéhez.) Miskolc, 1989., Münnich Ferenc Társaság Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15056.

1 600 HUF
A Trillhaas Cukrászdától a Rácz Kávéházig. Összeáll. és szerk.: Dr. Veres László. Miskolc, 1987., Miskolci Vendéglátóipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé foltos műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15057.

1 200 HUF
Holényi László: Velencei-tó, Velencei-hegység. Útikalauz. Bp., 1969, Sport. Fekete-fehér fotókkal. Térkép-melléklettel. Kiadói nyl-kötés.
15058.

900 HUF
2,43
2,65
Tálasi István: Kiskunság. Bp., 1977, Gondolat, 332+3 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylap és az első két lap sérült, hiányos.
15059.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF