Books: Travelling, Local History Number of items: 219
2468700
15072
404
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 400 HUF
2493328
15073
404
Other collectibles
Dakó Péter - Erdős Ferenc - Vitek Gábor: Fehérvárcsurgó története. Fehérvárcsurgó - Székesfehérvár, 2004, Fejér Megyei Levéltár. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Ajándékozási bejegyzéssel
1 000 HUF
2493329
15074
404
Other collectibles
Ráday Mihály: Unokáink sem fogják látni. Bp., 1982, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben
1 200 HUF
2495793
15075
404
Other collectibles
Mowat, Farley: A jégsivatag népe. Univerzum könyvtár. Bp., 1965, Kossuth. Rosemary Kilbourn fametszeteivel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2495366
15076
404
Other collectibles
2 db Csepel témájú könyv: Vörös Csepel. Gyilkosság, visszaélések, mutyivilág a XXI. kerületben. Szerk.: Ábel Attila. Bp., 2011, Budapest XXI. Kerület Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. + A csepeli fotókör 85 éve. Szerk.: Varga Csaba. H.n., é.n., Réti Pál Fotóklub. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2494344
15077
404
Other collectibles
cca 1980 Diósgyőri Gépgyár. Miskolc, én., Diósgyőri Gépgyár. Papírkötésben, több nyelven.
2 000 HUF
2495413
15078
404
Other collectibles
Korniss Péter: Ősi karavánutak földjén. Utazás dél-Jemenben. Szurovy Géza bevezetőjével. Bp., 1985., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tollas áthúzással.
1 000 HUF
2494410
15079
404
Other collectibles
Vegyes a diósgyőri várral kapcsolatos tétel, 3 db:
1959 Dümmerling Ödön-Komáromy József: Diósgyőr vára. Újabb kutatások eredményei. Múzeumi Füzetek 2-3. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 23 p.;
1961 Komáromy József: A diósgyőri várban 1958-60-ban végzett ásatások régészeti és építéstörténeti vonatkozásai. Múzeumi Füzetek 13. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 19+1 p.;
cca 2000-2010 Diósgyőri vár. Miskolc, Ady Endre Művelődési Ház, 6 sztl.(x2)
1 200 HUF
2465584
15080
404
Other collectibles
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Rajzolta és kiadja Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2454430
15081
404
Other collectibles
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2435175
15082
404
Other collectibles
2 800 HUF
2464980
15083
404
Other collectibles
Dr. Benkes Mihály (szerk.): Egyleti élet Pesterzsébeten. A s Pesterzsébet, 1996, Pesterzsébet Önkormányzata-Pesterzsébeti Múzeum-Erzsébeti Munkás Testedző Kör-Ipartestület. 263. p. Készült 1250 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, fém veretekkel.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035