Books: History

Number of items: 144

M. Kalinin: Miért erős a szovjetállam. Bp. 1945. Szikra. Kiadói, foltos papírkötésben 32p.
15702.

1 000 HUF
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Bp., 1990., Tinta. Kiadói papírkötés.
15703.

900 HUF
2,43
2,65
Kovalovszki Júlia: Régészeti adatok Szentes környékének település történetéhez. Kovalovszki Júlia középkori-régész hallgató szakdolgozata. Régészeti füzetek 5. Kézirat gyanánt. Bp., 1957, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum. Kihajtható térképmellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 350 példányban. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány.
15704.

1 600 HUF
A magyar forradalmi munkás-paraszt kormány közérdekű rendeletei és nyilatkozatai 1., 2. Bp., 1956., Athenaeum-ny. Kiadói papírkötések.
15705.

800 HUF
Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Az előszót írta: Erdei Ferenc. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés.
15706.

800 HUF
Régészeti barangolások Magyarországon. Szerk.: Szombathy Viktor. Írták: Bakay Kornél, Dienes István és mások. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, a könyv egyik írójának és fiának ajándékozási soraival édesanyja számára.
15707.

1 000 HUF
dr. Kende Péter: A Viktor. Bp., é.n. Kende art. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15708.

800 HUF
Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:Magyarország története a szatmári békéig.Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1941. Kiadói papírkötésben
15709.

1 200 HUF
Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bp., 1980, Európa. Kiadói papírkötés.
15710.

1 000 HUF
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A papírborító hiányzik.
15711.

800 HUF
1988 Dr. Miklós Pál: Az első kínai császár cseréphadserege. Kiállítási prospektus. Bp., 1988. március 8. - május 15. Magyar Nemzeti Múzeum-Artunion. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként szép állapotban.
15712.

800 HUF
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés.
15713.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF