Books: History Number of items: 144
2397272
15678
404
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
2397265
15679
404
Books: History
Other collectibles
Niccolo Machiavelli: A fejedelem. Vál., ford. és a bevezetőt írtza: Juhász Vilmos. Bp.,1991, Kossuth. Kiadói papírkötés.+Alexandru Balaci: Niccoló Machiavelli. Ford.: Jánosházy György. Bp.-Bukarest, 1974,Gondolat-Albatrosz. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadozott papír védőborítóban.
1 200 HUF
2441107
15680
404
Books: History
Other collectibles
Kocsis István: Széchényi. A szakrális fejedelem. A szerző, Kocsi István (1940-) által az Ulmi Magyar Kultúregyesületnek dedikált! Bp., 1999, Püski. Kiadói papírkötés. 2441372
15681
404
Books: History
Other collectibles
dr. Kende Péter: A Viktor. Bp., é.n. Kende art. Kiadói papírkötésben.
2454669
15682
404
Books: History
Other collectibles
"Tépjétek le a sötétség bilincseit." XVIII. századi magyar röpiratok a feudális egyházról. Bp., 1950,Hungária. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
2455363
15683
404
Books: History
Other collectibles
Gazda István: Széchenyi napjai. Történelmi-művelődéstörténeti kronológia. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
2386290
15684
404
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
2449930
15685
404
Books: History
Other collectibles
Pintér István et al.: Ez történt. Cikksorozat az 1956-os ellenforradalomról. Bp., 1981, Népszabadság/Kossuth. 94 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. kötet. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kissé sérült kiadói papírkötés, kissé foltos, szakadt, hiányos borítóval.
2496257
15686
404
Books: History
Other collectibles
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margit. A bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp., 1981, Magyar Helikon. 475 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2460034
15687
404
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2460058
15688
404
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2460012
15689
404
Books: History
Other collectibles
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták (1935-1944). Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035