Printed Materials

Number of items: 211

1934 Gyógyszerész zsebnaptár a magyarországi gyógyszertárak és tulajdonosaik részletes listájával, reklámokkal, szép állapotban, 487p
14075.

6 000 HUF
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
14076.

3 200 HUF
8,65
9,41
14077.

8 000 HUF
1935 A Székelység 2 száma: IV. évf. 3. és 8. sz., 1935. márc.-aug., szerk.: Szépvizi Balás Béla, 48+40 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötés
14078.

1 200 HUF
1935 Meghívó a Magyar Királyi Erzsébet Tudományegyetem tanácsának nyilvános ülésére, melyen Dr. Hóman Bálint (1885-1951) vallás- és közoktatásügyi minisztert a bölcsészettudományok tiszteletbeli doktorává avatták
14079.

3 000 HUF
1935 Bp., A Közforgalmú Autóbuszvállalatok Alkalmazottainak Országos Nemzeti Szövetségének alapszabályai, 18p
14080.

1 000 HUF
1935 Kolozsvár (Cluj), gróf Bethlen Pál volt főispán, a Szent István-rend lovagja gyászjelentése
14081.

2 000 HUF
1935 Kolozsvár (Cluj), Kovács Dezső volt református kollégiumi igazgató és tanár, az Erdélyi Irodalmi Társaság tiszteletbeli elnöke gyászjelentése
14082.

1 200 HUF
1935-1938 Erdélyi Helikon 3 száma: VIII. évf. 10. sz., IX. évf. 3. sz., XI. évf. 9. sz. Szerk.: Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval, az egyik borító elvált a kötéstől.
14083.

3 000 HUF
1935 A nő kankó gyógyítása, különös tekintettel a Bisteril alkalmazására. Írta: Dr. Bobory Béla. Különlenyomat a Bőrgyógyászati, Urologiai és Venerologiai Szemle 1935. ápr. 4. számából. Bp., Egyesült kő-, könyvnyomda, könyv- és lapkiadó Rt., 4 p., hajtásnyommal
14084.

1935 A nő kankó gyógyítása, különös tekintettel a "Bisteril" alkalmazására. Írta: Dr. Bobory Béla. Különlenyomat a Bőrgyógyászati, Urologiai és Venerologiai Szemle 1935. ápr. 4. számából. Bp., Egyesült kő-, könyvnyomda, könyv- és lapkiadó Rt., 4 p., hajtásnyommal

1 200 HUF
1935 Mávaut Budapest-Esztergom autóbusz menetrend
14085.

1 000 HUF
14086.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF