3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.