Printed Materials Number of items: 211
2494360
14051
404
Printed Materials
Other collectibles
1922-1948 4 db zsebnaptár, egy ceruzás bejegyzéssel, egyébként használatlan állapotban
2 000 HUF
2419617
14052
404
Printed Materials
Other collectibles
1925 Uj Idők. XXXI. évf. 1-26., 1925. jan. 1-jun. 28. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.+1934 XL. évf. 27-52. 1934. júl. 1-karácsony. II. félév. Átkötött kopott, sérült félvászon-kötésben, néhány laza lappal.
1 200 HUF
2494147
14053
404
Printed Materials
Other collectibles
1926 Magyar motívumok gyűjteménye 36 lapon 600 ábrával. Mappa 36 táblával, borító sérült, szakadt
1 200 HUF
2462756
14054
404
900
Printed Materials
Other collectibles
1926-1928 Magyar Művészet című folyóirat 3 db teljes száma + töredékszámok 2497443
14055
404
Printed Materials
Other collectibles
1927 Norma cipőkereskedelmi rt. vásárlási kedvezményre jogosító igazolvány Gombos Mihály altábornagy részére, 10x7 cm
5 000 HUF
2496995
14056
404
11000
Printed Materials
Other collectibles
1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. számai egybekötve, érdekes írásokkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, néhány hiányzó lappal, kissé laza félvászon kötésben
11 000 HUF
2494124
14057
404
Printed Materials
Other collectibles
1928 Magyar Kereskedelmi levelezés. szerk: Kirsch Jenő és Thurzó Nagy Árpád. Képekkel illusztrált
1 200 HUF
2497528
14058
404
Printed Materials
Other collectibles
1927 Meghívó katolikus bálra, rajta irredenta nyomattal.
1 200 HUF
2494358
14059
404
Printed Materials
Other collectibles
1928 A Debreceni Helyőrségi Tisztikara Táncestélyének táncrendje. Kissé sérült borítóval, kitöltetlen, 3 p.
1 800 HUF
2496750
14060
404
Printed Materials
Other collectibles
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete. Kiadói sérült, ragasztott papírkötésben; eredeti sérült, ragasztott karton védőtokban
2 000 HUF
2462767
14061
404
900
Printed Materials
Other collectibles
1930 A Vasárnapi Újság 40. száma, teljes + töredékszámok
2466702
14062
404
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Körösfői-Kriesch Aladár Erdélyi üdvözlet című képével, 25,5x18,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035