Number of items: 416

Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10230.

2 400 HUF
Lóránt János Demeter (1938-): Mátrai emlék. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 31x42 cm
10231.

15 000 HUF
40,54
44,12
Lőrincz Vitus (1933): Lányka. Tűzzománc. Jelzett iparművészeti alkotás 20x15 cm Fa alapon
10232.

8 000 HUF
38
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux 07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött.
10233.

46 000 HUF
124,32
135,29
Lux Antal (1935-): Terminus VIII. (augusztus), 1982. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux 82). Művészpéldány e. a. jelzéssel. 37,5x26,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, gyűjtői darab!/ Antal Lux (1935-): Terminus VIII. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux 82), e.a. artists proof. 37,5x26,5 cm.
10234.

Lux Antal (1935-): Terminus VIII. (augusztus), 1982. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '82). Művészpéldány e. a. jelzéssel. 37,5x26,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, gyűjtői darab!/ Antal Lux (1935-): Terminus VIII. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '82), e.a. artist's proof. 37,5x26,5 cm.

24 000 HUF
64,86
70,59
M.Tóth István (1922-2006): Ülő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, fa keretben, 27×19,5 cm
10235.

18 000 HUF
48,65
52,94
M.Tóth István (1922-2006): Fekvő női akt. Lavírozott tus, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5×37 cm
10236.

20 000 HUF
54,05
58,82
Magyar József (1936-): Női akt. Pasztell, karton. Jelzett. 31x22 cm
10237.

11 000 HUF
29,73
32,35
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Sétálók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lapon apró foltokkal, 22×14,5 cm
10238.

5 000 HUF
Mándy Laura (1904-1993): Hegyvidéki táj. Olaj, karton jelzett. Keretben, 45x60 cm
10239.

Cancelled
Mányai József (1875-?): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelzett. Antik, kissé sérült fa keretben, 45×55 cm
10240.

40 000 HUF
108,11
117,65
Markos Lajos (1917-1993): udvarlás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett fa keretben. 33x43 cm
10241.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF