5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Sétálók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lapon apró foltokkal, 22×14,5 cm