Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10421.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Vízparti táj. Olaj, karton. Hátoldalán Brodzsky Sándor nevével feliratozott. Antik, sérült keretben. 37x44,5 cm
Other collectibles
10424.
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
Other collectibles
10425.
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztor hölgy társaságában. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd with a lady. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
Other collectibles
10426.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. román (erdélyi?) festő alkotása: Birkák. Olaj, vászon. 72,5x100cm / Unsigned, unknown, probbaly work of XXth century Romanian (Transylvanian?) painter: Sheep. Oil on canvas. 72,5x100cm
Other collectibles
10427.
Jelzés nélkül, XIX. sz. orosz festő alkotása: Szent Tyihon pátriárka képmása. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán felirat 1910-ből. Fa keretben. 42,5x33,5 cm.
Other collectibles
10428.
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm