Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 246

Lippai jelzéssel (Lippai Tamás, 1946-1990?): Zöldellő táj. Tempera, papír. Üvegezett fa keretben. 49×69 cm
10445.

15 000 HUF
42,37
48,39
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak a havas fákon. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 60×80 cm
10446.

26 000 HUF
73,45
83,87
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzésekkel: FTC szurkoló vagy más egyéb a Ferencvároshoz, Fradihoz kapcsolható személyiség portréja, 1983. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 61,5×43 cm
10447.

9 000 HUF
25,42
29,03
Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 23,5x31,5 cm
10448.

5 000 HUF
14,12
16,13
Olvashatatlan (Szabó?) jelzéssel: Napfényes vízparton. Olaj, vászon. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Dekoratív fa keretben, 60x79,5 cm
10449.

42 000 HUF
118,64
135,48
A Esser jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonon. Fa keretben. 13,5x19,5 cm.
10450.

2 000 HUF
5,65
6,45
Aba-Novák jelzéssel: Cirkusz. Olaj, vászon. Javított. 70x50 cm
10451.

17 000 HUF
48,02
54,84
Aba-Novák jelzéssel: Akt szén, papír 40x30cm
10452.

3 000 HUF
8,47
9,68
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10453.

10 000 HUF
28,25
32,26
Aknay jelzéssel: Fekete-vörös ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10454.

10 000 HUF
28,25
32,26
J Alt 1961 jelzéssel: Rózsák. Ceruza, kréta, papír. Üvegezett fa képkeretben, 28x20 cm
10455.

800 HUF
2,26
2,58
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. 37x65 cm
10456.

15 000 HUF
42,37
48,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.